Reklama

Reklama

Kibice przeciwni zatrudnieniu trenera

Glenn Hoddle jest jednym z kandydatów do objęcia stanowiska trenera drużyny Southampton. Po zakończeniu obecnego sezonu z ekipą już na pewno pożegna się obecny szkoleniowiec Gordon Strachan i Hoddle ma wielką ochotę na zajęcie jego miejsca.

Doniesień brytyjskiej prasy nie potwierdził prezydent klubu Rupert Lowe. - Jeszcze nie została podjęta żadna decyzja. Nic nie zostało rozstrzygnięte na tak lub nie. Obecnie koncentrujemy się tylko na najbliższym meczu - skomentował Lowe.

Hoddle pozostaje bez pracy od września ubiegłego roku, kiedy to został zwolniony z posady Tottenhamu.

Zatrudnieniu Hoddle'a stanowczo sprzeciwiają się kibice "Świętych", którzy nie mogą wybaczyć mu, że w przeszłości jako świetny pomocnik przeszedł właśnie do Tottenhamu. Podczas ostatniego meczu w Premier League (z Fulham 0:0), fani wyrazili swoją niechęć głośno krzycząc: "Nienawidzimy Hoddle'a" oraz "Rupert Lowe - słyszysz to?".

Reklama

Członek Niezależnego Stowarzyszenia Kibiców Southamptonu, Nick Illingsworth, uważa, że zatrudnienie Hoddle'a byłoby wielkim błędem. - Bez wątpienia, byłaby to najbardziej kontrowersyjna decyzja w historii naszego klubu - stwierdził Illingsworth.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje