Reklama

Reklama

​Kibice "ostrzegli" piłkarzy Herthy Berlin przed meczem z Bayernem Monachium

Niemieckie media informują, że kibice stracili cierpliwość do Herthy Berlin. Przed spotkaniem z Bayernem Monachium kibice berlińskiego klubu złożyli piłkarzom niezapowiedzianą wizytę. Starcie z ekipą Roberta Lewandowskiego w niedzielę o godzinie 17:30, relacja w Interii.

Grupa blisko stu kibiców wtargnęła na trening Herthy Berlin. Powodem takiego zachowania miały być ostatnie słabe wyniki klubu w rozgrywkach ligowych i pucharowych. Fani wywiesili też transparent o treści "Schande!", co oznacza "Wstyd!".

Według berlińskich mediów doszło do rozmowy przedstawicieli grupy kibicowskiej z liderami drużyny. "Weźcie się do kupy, bo inaczej wykonamy kolejny krok" - miało brzmieć jedno z wypowiedzianych zdań.

Złość kibiców Herthy po derbach Berlina

Oprócz niekorzystnych rezultatów do zaognienia sytuacji wokół Herthy Berlin przyczyniło się tez zachowanie zawodników po przegranych derbach z Unionem Berlin w ramach Pucharu Niemiec. Po porażce piłkarze nie podeszli pod trybunę, by podziękować kibicom.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL