Reklama

Reklama

Katastrofa samolotu z Emiliano Salą. Siostra piłkarza udostępniła poruszające zdjęcie

Utrata bliskiej osoby, zwłaszcza tak niespodziewana, jak było to z Emiliano Salą, zawsze powoduje niemożliwą do wypełnienia pustkę w życiu rodziny zmarłego. Nie inaczej jest w przypadku argentyńskiego piłkarza, którego siostra podzieliła się z internautami wzruszającą fotografią.

"Nala wciąż na ciebie czeka" - podpisała fotografię Romina Sala, siostra zmarłego tragicznie piłkarza. Zdjęcie przedstawia psa Emiliano Sali, który wpatrzony w drzwi czeka na swojego dawnego właściciela.

W tej sytuacji trudno o bardziej wymowny obraz pustki, jaką pozostawiło po sobie odejście Sali. Zwłaszcza, że sam zawodnik niejednokrotnie dzielił się w mediach społecznościowych zdjęciami ze spacerów ze swoim ukochanym czworonogiem.

Emiliano Sala 21 stycznia miał lecieć z Nantes do Cardiff, które zostało nowym klubem Argentyńczyka. Lecąca z nim awionetka zaginęła jednak w trakcie podróży. Wrak znaleziono na dnie kanału La Manche 4 lutego.

Reklama

Brytyjskie Biuro Dochodzeń w Sprawie Wypadków Lotniczych poinformowało w poniedziałek, że we wraku znaleziono ciało. Na razie nie zidentyfikowano, czy jest to Sala, czy lecący z nim pilot David Ibbotson.

Argentyńskie media donosiły, że w dniu tragicznego wypadku Sala wysłał do rodziny wiadomość przez aplikację telefoniczną, w której napisał: "Jestem przerażony. Lecę samolotem, który wygląda, jakby się miał za chwilę rozpaść".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje