Reklama

Reklama

Kasperczak-Wisła: Sprawa wraca do PZPN

Sąd arbitrażowy FIFA uznał, że nie jest właściwym organem do rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Henrykiem Kasperczakiem a Wisłą Kraków i skierował sprawę ponownie do PZPN - informuje "Przegląd Sportowy".

- Jeśli nie pojawią się nowe elementy, podtrzymane zostanie nasze poprzednie orzecznictwo - powiedział prezes PZPN Michał Listkiewicz. W styczniu PZPN orzekł, że dopóki Wisła wypłaca Kasperczakowi miesięczne raty kontraktowe, nie łamie warunków umowy.

- Mam jednak nadzieję, że teraz obie strony wyjdą z okopów i znowu zaczną rozmawiać. Mediatorem ma zostać wiceprezes i były selekcjoner kadry narodowej Antoni Piechniczek - dodał Listkiewicz.

Reklama

Kasperczak ma ważny kontrakt z Wisłą do 30 czerwca 2008 roku i nie zgodził się na wypłacenie odszkodowania w wysokości 240 tysięcy euro. Kasperczak ma zagwarantowaną w kontrakcie pensję - 20 tysięcy euro.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL