Reklama

Reklama

Kasperczak: Trudne zadanie Wisły

- Nie jest wcale takie pewne, że Wisła zdobędzie mistrzostwo już w niedzielę. To, że krakowski zespół nie przegrał w tym sezonie, nie znaczy, że Legia nie ma prawa wygrać - powiedział na łamach "Życia Warszawy" były trener Wisły Kraków, Henryk Kasperczak.

- Oglądałem mecz stołecznej drużyny z Groclinem i byłem zaskoczony ich dobrą grą. Poza tym Legia będzie miała dodatkową motywację. Jako jedyna drużyna może w tym sezonie wygrać z Wisłą. Legia gra coraz lepiej, na dodatek Wiśle nigdy nie było łatwo w Warszawie. Krakowski zespół czeka w stolicy trudne zadanie - podkreślił Kasperczak.

Reklama

Zdaniem Kasperczaka, Legia jest w stanie pokonać Wisłę, ale będzie o to niezwykle ciężko.

- Cóż z tego, że drużyna obudziła się, skoro razi brakiem skuteczności. Cóż z tego, że prowadzi w Grodzisku 2:0, skoro przegrywa spotkanie. Markowej drużynie nie powinny przytrafiać się takie wpadki. Ale muszę pochwalić piłkarzy z Łazienkowskiej za odważną, dobrą grę w dziesiątkę przeciwko jedenastu zawodnikom z Grodziska - dodał szkoleniowiec, który jest wymieniany jako kandydat na nowego trenera Legii.

- To są tylko spekulacje. Do dziś nie otrzymałem żadnej oferty z Legii i nikt z przedstawicieli klubu nie kontaktował się ze mną - podkreślił Kasperczak.

Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | Henryk Kasperczak | kasperczak | Wisła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje