Reklama

Reklama

Kary w Legii

- Niech to, o czym mówiliśmy zostanie w szatni. Pewne sprawy musimy pozałatwiać między sobą. Nie chcę mówić o nich na gorąco - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" trener Legii Warszawa Jacek Zieliński.

Po porażkach z Cracovią, a zwłaszcza z Odrą Wodzisław władze Legii postanowiły ukarać finansowo czterech piłkarzy, którzy mają zapłacić po 10 tysięcy złotych. Nazwisk ukaranych nie podano. Na pewno kapitanem stołecznej "jedenastki" przestał być Łukasz Surma.

- To jest najmniej istotne. Podobnie jak okoliczności, w których przestałem nim być. Nie mam nic więcej do dodania - stwierdził Surma, który zrzekł się funkcji kapitana zespołu. - W obecnej formie nie powinienem jej nosić.

- Są takie chwile, że trzeba usiąść i porozmawiać. Jednak nie powiem o czym dyskutowaliśmy w szatni - podkreślił Zieliński. Wbrew doniesieniom prasowym, Legia nie szuka następcy Zielińskiego.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy