Reklama

Reklama

Karwan nie dla Wisły

Przy okazji konferencji prasowej poświęconej przedłużeniu kontraktu z Mirosławem Szymkowiakiem, trener Wisły Heryk Kasperczak przedstawił transferowe zamiary mistrzów Polski.

Szkoleniowiec "Białej Gwiazdy" ogłosił, że sprawa pozyskania Bartosza Karwana jest już nieaktualna. - W klubie Karwana zmienił się trener, który zapewnił zawodnika, że na niego liczy. A Karwan chce zostać w Berlinie - powiedział Kasperczak.

Trener wiślaków poinformował również, że nieaktualna jest także sprawa transferu Sebastiana Olszara. Klub wciąż prowadzi negocjacje z Mariuszem Kukiełką ale, jak powiedział Kasperczak, są to bardzo trudne rozmowy.

Jacek Kowalczyk w ubiegłym tygodniu przebywał na badaniach w Krakowie i sprawa jego transferu została odłożona na czas wyjazdu zawodnika na zgrupowanie reprezentacji Polski na Malcie.

Reklama

W tym tygodniu pod Wawel ma przyjechać Węgier Akos Fuzi, z którym podpisanie umowy jest bardzo bliskie. - Szukamy jeszcze napastnika oraz lewego pomocnika. Niestety, nazwisk nie mogę jeszcze zdradzić, bo są to dyskusje mało konkretne - powiedział Kasperczak, który jednocześnie zaprzeczył, jakoby Wisła była zainteresowana pozyskaniem Rafała Grzelaka z Lecha Poznań.

Do końca tygodnia trener mistrzów Polski ogłosi również listę zawodników, których klub wystawi na tzw. listę transferową.

Do oficjalnej oferty Hannoveru 96 i zapytania Ajaxu Amsterdam o Kalu Uche doszła jeszcze jedna propozycja dla tego zawodnika. Kasperczak nie chciał jednak zdradzić nazwy klubu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje