Reklama

Reklama

Kadra nie zagra z Meksykiem?

27 kwietnia reprezentacja Polski ma zagrać towarzyski mecz w Chicago z Meksykiem. Jednak spotkanie może się nie odbyć.

- Czekamy aż meksykańska federacja przedstawi gwarancje solidnego zorganizowania tych zawodów - tłumaczył w "Przeglądzie Sportowym" prezes PZPN Michał Listkiewicz.

Z kilku klubów ekstraklasy dotarły do PZPN sygnały, żeby w ogóle zrezygnować z tego spotkania i w tym czasie rozegrać zaległe mecze ligowe.

- Dotarły do mnie takie sygnały, lecz nie będą miały wpływu na naszą decyzję, ponieważ nowe terminy dla zaległych spotkań na pewno znajdziemy - podkreślił prezes PZPN.

Reklama

- Oczekujemy od Meksykanów dokumentów, z których będzie jasno wynikało, że wszystkie kwestie związane z meczem są zapięte na ostatni guzik. Jeżeli ich nie uzyskamy, to do Chicago nie polecimy. W najbliższym tygodniu wszystko powinno się rozstrzygnąć. Mimo wszystko jestem dobrej myśli. Według mnie ten mecz odbędzie się na 90 procent - stwierdził Listkiewicz.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy