Reklama

Reklama

Kaczmarek: To pomysł ludzi z Marsa

Zespół który zajmie 14. miejsce na zakończenie rozgrywek Idea Ekstraklasy zagra baraż z trzecią drużyną II ligi. Pierwszoligowiec będzie czekał na rywala aż miesiąc. Taką reformę rozgrywek wprowadził PZPN.

- W Anglii mają ten sam regulamin od stu lat i jakoś sobie radzą. My podobno też żyjemy w cywilizowanym kraju, a ligowe zasady zmieniamy co roku. Decyzja o miesięcznej przerwie między sezonem ligowym a barażami to pomysł ludzi z Marsa - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" trener Górnika Łęczna Bogusław Kaczmarek.

- Głupawką bym tego nie nazwał, bo obraziłbym głupawkę. Myślę, że takiego systemu nie wymyśliliby najwięksi filozofowie. Powstaje to na zasadzie porannego pomysłu: co by tu jeszcze spieprzyć - dodał "Bobo" Kaczmarek.

Reklama

- Co robi trener drużyny, która zajmie 14. miejsce. Nic. Jest zwolniony. A piłkarze odpoczywają. Natomiast klub ma miesiąc na znalezienie nowego trenera - stwierdził szkoleniowiec.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy