Kacper Kozłowski zadebiutował w Royal Union Saint-Gilloise

Kacper Kozłowski zadebiutował w belgijskiej ekipie Royal Union Saint-Gilloise. Polak pojawił się na murawie w 90. minucie wygranego 4-0 meczu z RFC Seraing.

Debiut Kacpra Kozłowskiego w drużynie Royal Union Saint-Gilloise był niecodzienny. Mecz z RFC Seraing rozpoczął się bowiem w sobotę, lecz został przerwany po pierwszej połowie z powodu gęstej mgły. Ekipa Polaka prowadziła wówczas 2-0 i od 13. minut grała w osłabieniu.

Kacper Kozłowski jest już po debiucie w Royal Union Saint-Gilloise

Gra w dziesiątkę nie przeszkodziła piłkarzom Royal Union Saint-Gilloise także w drugiej połowie, która została rozegrana we wtorek. Goście strzelili dwa kolejne gole i po zwycięstwie 4-0 umocnili się na fotelu lidera tabeli belgijskiej ekstraklasy.

Kacper Kozłowski pojawił się na murawie w 90. minucie, zmieniając Caspera Nielsena.

Już w niedzielę Polak będzie mógł zanotować kolejne minuty w nowej drużynie w meczu z KRC Genk. Kacper Kozłowski trafił do Belgii w ramach półrocznego wypożyczenia przed przenosinami do Brighton, które wykupiło go z Pogoni Szczecin.