Reklama

Reklama

Już dziś zobacz skrót z meczu Arka - Legia!

Już dziś w Magazynie Ligowym (magazynligowy.interia.pl) będzie można obejrzeć bramki z meczu Arka Gdynia - Legia Warszawa.

Spotkanie to zainauguruje rozgrywki sezonu 2005/2006 Idea Ekstraklasy.

Godzinę po zakończeniu meczu w Magazynie Ligowym zaprezentujemy skróty meczów ekstraklasy, ale również same bramki, ciekawe sytuacje, parady bramkarskie, sporne sytuacje oraz brutalne faule.

INTERIA.PL na mocy umowy z PZPN uzyskała prawa do pokazywania w Internecie bramek z Idea Ekstraklasy na trzy następne sezony.

Następnego dnia, po zakończeniu każdej kolejki, bramki z Idea Ekstraklasy będzie można oglądać zupełnie za darmo, ale nie będzie można ich ściągać na komputer.

Reklama

Umowa z Polskim Związkiem Piłki Nożnej nie pozwala jednak INTERIA.PL na darmowe udostępnianie materiałów wideo przed zakończeniem kolejki.

Dla tych kibiców, którzy będą chcieli zobaczyć bramki wcześniej niż po zakończeniu kolejki, przygotowaliśmy kilka pakietów abonenckich, bowiem za oglądanie bramek (od pierwszego meczu w każdej kolejce do ostatniego), trzeba będzie zapłacić.

Dostęp do wszystkich akcji z jednego meczu, kosztuje jedynie 2 zł, płatne SMS'em.

Dostęp do wszystkich meczów w całej kolejce, kosztuje 9 zł, płatne SMS'em.

Można wybrać również pakiet Drużyna, po zakupieniu którego, będzie można oglądać wszystkie mecze wybranej drużyny, w całej rundzie jesiennej. Ten wariant kosztuje 20 zł, co w przeliczeniu wynosi 1,33 zł za jeden mecz.

Najkorzystniejszy jest abonament Runda, w którym otrzymuje się prawo do oglądania wszystkich meczów w całej rundzie jesiennej. W tym wariancie, którzy kosztuje 50 zł, jeden mecz wyceniany jest na tylko 41 groszy!

UWAGA! Każdy mecz, za który użytkownik zapłacił, można ściągnąć na dysk i to w bardzo dobrej jakości!!!

Dzięki najnowocześniej technologii używanej przez INTERIA.PL i stosowanej przez największe wytwórnie filmowe i muzyczne na świecie, każdy:

 • kto kupił jeden mecz, będzie mógł ściągnąć ten mecz na komputer

 • kto kupił jedną kolejkę, będzie mógł ściągnąć na komputer wszystkie mecze z kolejki

 • kto kupił pakiet Drużyna, będzie mógł przez całą rundę jesienną, ściągać wszystkie mecze wybranego zespołu

 • kto wykupił pakiet Runda, będzie mógł ściągnąć na komputer wszystkie mecze w rundzie jesiennej

  i we wszystkich przypadkach będą to pliki z doskonałą jakością.

  Zapraszamy do magazynligowy.interia.pl.

 • Reklama

  Reklama

  Reklama

  Strona główna INTERIA.PL