Reklama

Reklama

Już 17 piłkarzy trenuje w Widzewie

Kolejni piłkarze dołączyli do trenującego zespołu Widzewa. Nowi piłkarze to Sławomir Nazaruk i Grzegorz Bonk. Obaj reprezentowali ostatnio barwy płockiej Wisły.

Do Widzewa mogą trafić za darmo, ponieważ umowy z płockim klubem im się skończyły i z obu stron nie było woli ich przedłużenia.

Obaj piłkarze swoich epizodów w Płocku do udanych zaliczyć nie mogą. 28-letni Nazaruk był wybijającym się zawodnikiem Śląska Wrocław, gdy ten klub spadał z I ligi. Jako nieliczny nie miał żadnych kłopotów ze znalezieniem nowej drużyny (interesował się nim także Widzew). W Płocku jednak nie potrafił pokazać tych walorów, które prezentował we Wrocławiu. Wystąpił w 23 meczach, zdobył jedną bramkę. Natomiast 26-letni Bonk to pomocnik, który większość swojej kariery spędził na Śląsku (W Górniku Zabrze i Ruchu Radzionków). Nigdy nie był gwiazdą, ale zawsze uznawano go za solidnego zawodnika, o czym świadczyć może 181 występów w ekstraklasie. W barwach Wisły Płock piłkarz zagrał jedynie w 17 spotkaniach, a tylko w 7 od pierwszej do ostatniej minuty.

Reklama

Oprócz Bonka i Nazaruka w treningu wzięli także udział Adam Cichoń i Mariusz Gostyński. Wydawało się, że ci zawodnicy już na dobre pożegnali się z Łodzią. Ich powrót to jednak kolejny dowód na wzrastające wpływy w łódzkim klubie Andrzeja Grajewskiego. W sumie na porannym treningu było siedemnastu piłkarzy: Zbigniew Robakiewicz, Adam Fedzin, Michał Kula, Piotr Mosór, Mariusz Gostyński, Michał Stasiak, Tomasz Łapiński, Przemysław Boldt, Joseph Akwa, Jerzy Podbrożny, Patryk Rachwał, Adam Cichoń, Michał Przybylski, Marcin Błachnio, Grzegorz Bonk, Sławomir Nazaruk oraz Piotr Włodarczyk. Zajęcia, które odbyły się na siłowni, prowadził Tomasz Muchiński. Dziś planowany jest jeszcze jeden trening. Odbędzie się on o godz. 17.

Tomasz Andrzejewski

Dowiedz się więcej na temat: pilkarze | sławomir

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje