Reklama

Reklama

Jóźwiak: Dziękuję kibicom

- To pewnie był mój ostatni występ - chyba, że trener zdecyduje się mnie wystawić w rewanżu Pucharu Polski albo w meczach finałowych w tych rozgrywkach. Za mną kontuzja i choroba, więc cieszę się, że mogłem nawet przez chwilę być na boisku. Trochę pobiegałem, ale piłki dotknąłem... w szatni. Dziękuję kibicom za wsparcie przez te wszystkie lata. Raz było lepiej, raz gorzej, ale zawsze czułem, że są z zespołem - powiedział obrońca Legii Marek Jóźwiak.

- Jedenaście lat w jednym klubie to bardzo długo. Każdy rok był wyjątkowy. Najmilej wspominam występy w Lidze Mistrzów. To był wspaniały czas. Niewielu polskich piłkarzy miało przyjemność grać w tych rozgrywkach. Po zakończeniu kariery zostaję w Legii. Prawdopodobnie będę wyszukiwał talenty wśród młodych zawodników, także za granicą - dodał kończący karierę piłkarską Marek Jóźwiak.

Marcin Szymczyk,

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama