Reklama

Reklama

Jose Mourinho: Sergio Ramos nie jest lekarzem

Trener Chelsea Londyn Jose Mourinho skomentował słowa Sergio Ramosa, który stwierdził, że niektórzy zawodnicy powinni wykazać większe zaangażowanie w reprezentacji Hiszpanii. Ostatnie mecze drużyny narodowej opuścili z powodu kontuzji piłkarze "The Blues" - Diego Costa i Cesc Fabregas.

Costa i Fabregas w ligowym starciu z West Bromwich Albion już zagrali i przyczynili się do zwycięstwa 2-0. Ramos wprawdzie zaznaczył, że nie miał na myśli duetu z Chelsea, ale na odpowiedź portugalskiego szkoleniowca "The Blues" nie musiał długo czekać.

"Znam Sergio Ramosa i jest on fantastycznym piłkarzem, ale nie jest lekarzem. Podobnie jak ja" - powiedział Mourinho dodając, że kwestie kontuzji są zawsze konsultowane ze sztabem medycznym reprezentacji Hiszpanii.

"Lekarz Chelsea i lekarz hiszpańskiej drużyny narodowej mieli pełne wyniki badań i podjęli decyzję, że zawodnicy nie są w stanie grać. Nie sądzę, żeby w ostatnich latach Sergio zdobył wykształcenie medyczne, żeby na ten temat się wypowiadać" - podkreślił Portugalczyk.

"Ufam mojemu lekarzowi w 100 procentach, ale jeśli Vicente del Bosque nie ma zaufania do sztabu medycznego reprezentacji, to już jego problem, nie mój. Diego w pełni wyleczył się w ciągu dwóch tygodni. Odpoczął i jest teraz w doskonałej formie" - zakończył Mourinho.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje