Reklama

Reklama

Joachim Loew: Zastąpienie Matsa Hummelsa było bardzo dobrą decyzją

Selekcjoner reprezentacji Niemiec Joachim Loew jest przekonany, że zastąpienie Matsa Hummelsa w obronie w meczu z Austrią (3-0) było bardzo dobrą decyzją.

W ostatnim spotkaniu Niemiec parę stoperów tworzyli Jerome Boateng i Per Mertersacker.

"Hummels jest bardzo dobrym środkowym obrońcą. Widziałem go w kilku ostatnich meczach Borussii - tłumaczył Loew. - Może brakuje mu pewności w grze. Z kolei Boateng zasłużył na szansę swoją grą w Bayernie Monachium."

Hummels był mocno krytykowany za swój ostatni występ w kadrze, w którym Niemcy zremisowali z Paragwajem 3-3. W meczu przeciwko Austrii nasi zachodni sąsiedzi nie stracili ani jednego gola. 

"Intensywność, z jaką zaatakowaliśmy Austriaków była zdecydowanie większa niż w ostatnich meczach. Zmusiliśmy rywali, aby grali wysokimi podaniami, a nasza obrona z łatwością sobie z tym radziła" - ocenił Loew.

Reklama

Grupa C el. MŚ - zobacz szczegóły

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy