Reklama

Reklama

Jese Rodriguez miał zostać zaatakowany przez żonę. Chciała go... przejechać?

Jese Rodriguez to z całą pewnością człowiek, który przyciąga uwagę nie tylko na boisku, ale również poza nim. W ostatni weekend po raz kolejny skupił zainteresowanie hiszpańskich mediów - tym razem w związku z groźną sytuacją, do której miało dojść w niedzielny wieczór. Jak informuje dziennik "Canarias7" zawodnik miał zostać zaatakowany przez własną żonę, która próbowała go przejechać samochodem. Mimo początkowych doniesień, Jese miał w trakcie całego incydentu nie odnieść poważniejszych obrażeń.

Relacje jakie panują między Jesem Rodriguezem a jego małżonką, którą jest modelka Aurah Ruiz, można określić jako co najmniej jako skomplikowane. Przed kilkoma laty Ruiz m.in. oskarżyła męża a o zdradę, a jak informują hiszpańskie media w ubiegły weekend próbowała go... przejechać samochodem.

Sprzeczka Jese z żoną. Groźny incydent po koncercie

Do groźnie wyglądającego zdarzenia miało dojść - jak informuje "Canarias7" - w niedzielny wieczór. Para miała wówczas opuścić Gran Canaria Arenę w Las Palmas, gdzie z grupą znajomych wzięła udział w koncercie.Po zakończeniu wydarzenia miało dojść do sprzeczki między małżonkami, w konsekwencji czego Ruiz miała ponoć ruszyć samochodem w kierunku Rodrigueza i poturbować gracza. W sieci pojawił się filmik, na którym zarejestrowano sytuację po całym zajściu - kulejącym mężczyzną widocznym na nagraniu ma być właśnie Jese. Według pierwszy informacji z Kanarów zawodnik miał się w ten sposób nabawić poważnego urazu stopy.

Jese Rodriguez kontuzjowany? UD Las Palmas dementuje

Te doniesienia szybko zostały zdementowane jednak przez UD Las Palmas. Prezes drużyny Miguel Angel Ramirez w klubowym radiu podkreślił, że Jese trenował w normalnym trybie z resztą drużyny. Hiszpańskie media wskazywały jednak, że 28-latek na treningu pojawił się po weekendzie po raz pierwszy dopiero w środę. Sam Rodriguez, jakby chcąc potwierdzić swój dobry stan zdrowia, zaprezentował w mediach społecznościowych zdjęcia z zajęć fizycznych.

Reklama

"Świetny trening dziś, szanuj i nie zwracaj uwagi na fałszywe wiadomości" - napisał.

Jese Rodriguez to m.in. były gracz PSG i Realu

Jese Rodriguez z UD Las Palmas jest związany od 2017 roku, w ciągu ostatnich czterech lat dość często udawał się jednak na kolejne wypożyczenia. Wcześniej napastnik związany był z Paris Saint-Germain oraz Realem Madryt.

PaCze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje