Reklama

Reklama

Jarosław Bieniuk siedem lat temu stracił ukochaną. Anna Przybylska zmagała się z rakiem trzustki

Trudny czas dla Jarosława Bieniuka oraz całej jego rodziny. 5 października przypada rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka zmagała się z rakiem trzustki, zmarła w 2014 roku. Zazwyczaj w tym dniu były piłkarz wraz z dziećmi odwiedza grób Ani, potem wszyscy idą na obiad. W tym roku jest nieco inaczej.

5 października już od siedmiu lat jest dla Jarosława Bieniuka okazją do wspomnień i zadumy. To właśnie jesienią 2014 roku zmarła jego partnerka i matka jego trojga dzieci. Anna Przybylska przegrała walkę z nowotworem. 

Były piłkarz Lechii Gdańsk, a obecnie dyrektor sportowy drużyny z Trójmiasta, bardzo rzadko publicznie wypowiada się na temat Ani. W jednym z wywiadów dla "Vivy!" przyznawał, że on i Przybylska co prawda nie wzięli ślubu, lecz "mieli troje dzieci i to są trzy obrączki, których się nie da zdjąć do końca życia".

Reklama

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk: Kulisy związku

W tej samej rozmowie Bieniuk zdradził, jak poznał Przybylską. Okazało się, że po raz pierwszy spotkali się w Sopocie na imprezie. Bawili się w gronie wspólnych znajomych.

Wtedy Ania była jeszcze żoną Dominika Zygry, więc bliższa znajomość z piłkarzem nie wchodziła w grę.

Gdy Przybylska zamknęła wcześniejszy miłosny rozdział, zaczęli na poważnie spotykać się ze sobą. Marzyli o dużej rodzinie i to pragnienie spełnili. Najpierw na świat przyszła Oliwia. Później urodzili się chłopcy: Szymon i Jan.

7. rocznica śmierci Anny Przybylskiej

Kolejne rocznice śmierci Anny Przybylskiej to trudny czas dla całej rodziny. W tych chwilach Jarosław Bieniuk stara się dbać przede wszystkim o swoje dzieci, które to przeżywają i wciąż tęsknią za mamą. Zwykle w tym dniu szli całą czwórką na cmentarz, a później wspólnie spożywali posiłek.

W tym roku będzie inaczej, bo Oliwii nie ma w Gdyni, gdzie pochowana jest Przybylska. Ale na pewno ona sama, jej bracia i tata będą wspominać Anię. Choć minęło już kilka lat, to nadal trudno im jest pogodzić się ze śmiercią aktorki.

Anna Przybylska spoczęła na gdyńskim cmentarzu pod wezwaniem świętego Michała Archanioła. Jej siostra ostatnio odwiedziła grób, a zdjęciem i krótką refleksją podzieliła się na Instagramie.

ZMARŁ ZBIGNIEW PACELT, TRZYKROTNY OLIMPIJCZYK


KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama