Reklama

Reklama

Janas: Rasiak dobrze zrobił

Grzegorz Rasiak nie jest już piłkarzem Tottenhamu. Polski napastnik został wypożyczony do Southampton do końca sezonu. Rasiak podpisał ze "Świętymi" czteroletni kontrakt, który zacznie obowiązywać po wygaśnięciu wypożyczenia.

O polskiego napastnika zabiegał menedżer Southampton George Burley, który z Rasiakiem pracował w zeszłym sezonie w Derby County. Burley był wówczas trenerem Derby.

Reklama

Napastnik reprezentacji Polski odbył już trening z nowymi kolegami. - Do klubu Grzesiek przyjechał we wtorek. Nigdy nie spotkałem go wcześniej. Nawet nie było czasu na dłuższą rozmowę, bo szuka sobie mieszkania - powiedział "Przeglądowi Sportowemu" Bartosz Białkowski.

- Super, że będziemy grać razem. Na treningu Grzesiek jeszcze goli nie strzelał, ale w środę w ogóle mało strzałów wpadało nam do siatki - dodał inny Polak grający w ekipie "Świętych", Kamil Kosowski.

Selekcjoner reprezentacji Polski Paweł Janas uważa, że Rasiak postąpił słusznie zmieniając klub.

- Nie szło Grześkowi w Londynie, a w Southampton będzie mu na pewno łatwiej. Nie pytał się mnie o ten transfer, ale i tak bym powiedział, że dobrze robi. Lepiej grać w niższej lidze niż siedzieć na ławce w wyższej - tłumaczył Janas.

Dowiedz się więcej na temat: napastnik | southampton | Paweł Janas | Grzegorz Rasiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje