Reklama

Reklama

Janas powołał Gizę i Dudkę

Piotr Giza, pomocnik beniaminka ekstraklasy Cracovii, i Dariusz Dudka, obrońca Amiki Wronki, zostali powołani do reprezentacji Polski na mecze z Białorusią, które odbędą się 9 i 12 lutego w Grodzisku Wielkopolskim.

- Selekcjoner rozważa możliwość powołania kolejnych zawodników na drugi mecz w Grodzisku. Decyzję w tej sprawie podejmie najprawdopodobniej w czwartek - poinformował rzecznik prasowy PZPN Michał Kocięba.

- Jestem w wielkim szoku. Dwadzieścia minut temu zadzwonił do mnie trener Wojciech Stawowy i poinformował mnie, że mam natychmiast pakować się i jechać do Grodziska na zgrupowanie kadry! - powiedział Piotr Giza. - Sam jeszcze do końca nie wierzę w to co się stało. Mam nadzieję, że zagram w sobotę - dodał trzeci debiutant w kadrze.

Reklama

Oprócz niego szansę na pierwszy występ w reprezentacji Polski będą mieli bramkarz Cracovii Marcin Cabaj i obrońca Hannoveru 96 Dariusz Żuraw.

W środę dojdzie do oficjalnego spotkanie reprezentacji Polski i Białorusi, w sobotę spotkają się drużyny Ligi Polskiej i białoruskiej młodzieżówki. Ten drugi mecz, który pierwotnie miał odbyć się we Wronkach, zostanie rozegrany w Grodzisku Wielkopolskim.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL