Reklama

Reklama

James Rodriguez bohaterem meczu. Uratował życie rywalowi!

James Rodriguez został bohaterem meczu ligi katarskiej pomiędzy jego Al-Rayyan i Al-Wakrah. Kolumbijczyk zanotował asystę i strzelił dwa gole, ale przede wszystkim wykazał się niebywałym refleksem, dzięki czemu ruszył na pomoc rywalowi, który doznał zawału serca. Piłkarz jest już w szpitalu i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Od 22 września 2021 roku Rodriguez występuje w Al-Rayyan. Do tej pory Kolumbijczyk zagrał w siedmiu meczach ligi katarskiej, zdobywając trzy bramki i notując cztery asysty.

Ostatni występ na pewno szczególnie zapisze się w pamięci Rodrigueza. Nie tylko dlatego, że jego zespół wygrał 3-0, a on sam najpierw asystował, a potem dwa razy trafił do siatki. Zdarzyło się coś dużo ważniejszego, co decydowało o życiu jednego z piłkarzy.

Ousmane Coulibaly miał zawał serca. James Rodriguez natychmiast zareagował

Jeszcze w pierwszej połowie, przy stanie 1-0 dla Al-Rayyan, na murawę padł zawodnik Al-Wakrah Ousmane Coulibaly. Okazało się, że miał zawał serca. Rodriguez natychmiast ruszył mu na pomoc, jeszcze przed dotarciem lekarzy.

Dzięki szybkiej reakcji Kolumbijczyka, udało się uratować Malijczyka. Został szybko przetransportowany do szpitala i jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Reklama

Po tym incydencie spotkanie wznowiono, a w drugiej połowie Rodriguez strzelił dwa gole, pieczętując zwycięstwo Al-Rayyan. Jego zespół spisuje się jednak przeciętnie. Zajmuje dopiero ósme miejsce w lidze.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama