Reklama

Reklama

​Inter Mediolan coraz mocniej zabiega o Arkadiusza Milika

O Arkadiuszu Miliku robi się coraz głośnie w całej Europie. Nie wiadomo, czy zawodnik zostanie w Ajaksie Amsterdam, ale na brak ofert raczej nie będzie musiał narzekać. Najkonkretniejsza na razie jest z Interu Mediolan, gdzie Polak miałby zarabiać 3 mln euro rocznie - podaje Goal.com.

Milik jest w świetnej formie. W ostatnich dwóch meczach zdobył trzy bramki, które dały Ajaksowi cztery punkty. Dzięki temu drużyna z Amsterdamu ciągle jest liderem i jeśli wygra dwa ostatnie spotkania, zostanie mistrzem.

Przyszłość Milika w Ajaksie nie jest jednak pewna, bo Holendrzy podobno rozglądają się za nowym napastnika. Na liście życzeń  są Vincent Jannsen z AZ i Klaas-Jan Huntelaar z Schalke 04.

Ale Milik na brak zainteresowania też nie może narzekać. Od jakiegoś czasu przyglądają się mu Włosi, a według Goal.com miało już nawet dojść do spotkania przedstawicieli reprezentanta Polski i Interu.

Reklama

Włosi szukają zastępcy dla Mauro Icardiego, który jest na liście kilku poważnych klubów. W Mediolanie Milik miałby zarabiać nawet trzy miliony euro rocznie.

Poważne pieniądze Włosi musieliby zapłacić też Ajaksowi. Holendrzy za polskiego napastnika oczekują bowiem kwoty w granicach 10-15 mln euro.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL