Reklama

Reklama

II liga. Mecz ŁKS - Olimpia Elbląg w TVP3 i TVP Sport

Telewizja Polska przeprowadzi transmisję meczu II ligi pomiędzy ŁKS-em a Olimpią Elbląg. Spotkanie będzie można oglądać w TVP3, a drugą połowę także w TVP Sport.

II liga - zobacz szczegóły

Początek meczu w sobotę o godz. 16.

Łódzki klub odradza się po chudych latach i jest beniaminkiem II ligi (trzeci poziom rozgrywkowy).

Mimo że przed łódzkimi piłkarzami jeszcze daleka droga, aby powrócić do krajowej elity, to mogą liczyć na swoich kibiców. Ostatni mecz z GKS-em Bełchatów na stadionie przy al. Unii Lubelskiej oglądało ponad pięć tysięcy fanów.

Po dziewięciu kolejkach ŁKS zajmuje czwartą lokatę w tabeli z 17 punktami na koncie. Olimpia wywalczyła dziewięć punktów i jest trzynasta.

Reklama

W ubiegłym roku mecze ŁKS-u transmitowane przez TVP cieszyły się dużym zainteresowaniem. Starcie z Polonią Warszawa oglądało prawie pół miliona widzów, a bój z Widzewem w 63. derbach Łodzi ponad 200 tysięcy.

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy