Reklama

Reklama

II liga: Kolejne sparingi

"Sportowe spółki akcyjne to niejednokrotnie twory, dla działalności których sport jest tylko przykrywką" - pisze Dziennik Łódzki. - Mnie się nie podoba, że Piotrcovia zostanie przeniesiona do Szczecina, i co z tego. Nie podoba mi się, że istnieją dwa kluby o nazwie ŁKS, że Legia, jeżeli znajdzie się szalony miliarder, może być przeniesiona na przykład do Krakowa - mówi dziennikarzowi tej gazety Marcin Stefański - szef Wydziału Gier PZPN.

A drużyny (bez względu na miejsce "zamieszkania" grają sparingi. Ostatnio także i ze swoimi nadchodzącymi przeciwnikami z II ligi.

Ceramika - wygrała w sparingu z Mazowszem Grójec 4:2

Cracovia - wygrała ze Stalą Mielec 3:1 (trzeci mecz w ciągu 28 godzin!). W meczu kontuzji doznali Kolasa i Siemieniec, co dodatkowo skomplikowało sytuację "na obronie" Cracovii.

Podbeskidzie - zremisowało z Włókniarzem Kietrz 1:1

Radomsko - wygrało z Polonią Warszawa 2:1. Zrezygnowano z Kazimierowicza i Sojki. Zespoł pojechał na zgrupowanie do Białej Podlaskiej.

Reklama

Piast - wygrał w sparingu z Polarem 3:2 (do przerwy przegrywając 0:2)

Zagłębie - w ostatnim meczu na Węgrzech wygrało z Kispestem 1:0

Pogoń - Wyciszkiewicz i Węgrzyn nie dogadali się co do wysokosci kontraktów i nie zagrają w Szczecinie. Na razie klub nie ma sprzętu - bo wszystko ponoć zabrał ze sobą były prezes Pogoni - Les Gondor.

Aluminium - wygrało w sparingu z Mieszkiem Gniezno 4:1. W czwartek druzyna zostanie zaprezentowana kibicom.

KSZO - w sparingu zremisowało z Popradem Muszyna (IV liga) 2:2, przegrywając do przerwy 2:1. I znów skład "dublerów" zagrał o niebo lepiej. W KSZO testowany był Ziółkowski (Cracovia)

Pogoń - w sparingu wygrała z Blękitnymi 2:1 (0:1)

Arka - pokonała w sparingu Gwardię Koszalin 2:0

Świt - Peskovic trenuje z Polonią Warszawa

Ruch - Kontrakty podpisdali Piotr Pierścionek i Michał Zajdel. Słowak Kundra też chyba podpisze kontrakt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje