Reklama

Reklama

Idea apeluje do PZPN

PTK Centertel zwrócił się do Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej z apelem o pilne podjęcie zdecydowanych działań mających na celu uzdrowienie sytuacji w polskiej piłce.

PTK Centertel zwrócił się do Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej z apelem o pilne podjęcie zdecydowanych działań mających na celu uzdrowienie sytuacji w polskiej piłce.

Treści apelu:

"W związku z ostatnimi publikacjami w mediach na tematy związane z korupcją w rozgrywkach polskiej ligi piłkarskiej, PTK Centertel, jako Główny Sponsor Idea Ekstraklasy, zwrócił się do Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej przed jego nadzwyczajnym posiedzeniem zaplanowanym na środę 10 sierpnia br., z apelem o podjęcie zdecydowanych działań w celu wypracowania mechanizmów, które uniemożliwią powtórzenie się podobnych nagannych praktyk w przyszłości oraz pozwolą na wyeliminowanie z oficjalnych struktur związku tych nieuczciwych przedstawicieli środowiska piłkarskiego, którym zostanie udowodniony w nich udział.

Reklama

Jednocześnie PTK Centertel jako Główny Sponsor Idea Ekstraklasy zapewnia, że dołoży wszelkich starań i wsparcia wszystkim osobom, którym na sercu leży prawidłowy rozwój i dobre imię polskiego futbolu i w tym celu nadal będzie wspierać proces jej uzdrowienia oraz przywracania wiarygodności i zaufania w oczach kibiców. "

- Jako odpowiedzialny sponsor czujemy się związani z polską piłką. Oczekujemy, że z tej trudnej sytuacji, dzięki podjęciu odważnych decyzji, liga wkrótce wyjdzie oczyszczona i silniejsza, i podobnie jak to było w innych krajach, które zmagały się z podobnym problemem, stanie się to impulsem dla jej przyszłego organizacyjnego i sportowego rozwoju - powiedział Jean-Marc Vignolles, Dyrektor Generalny Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy