Reklama

Reklama

Ibrahimović został współwłaścicielem klubu piłkarskiego w Szwecji. Nabył 25 proc. akcji

Tajemnica filmu, jaki Zlatan Ibrahimović zamieścił we wtorek w mediach społecznościowych, została rozwikłana. Gwiazdor stał się jednym z udziałowców Hammarby IF, występującego w szwedzkiej ekstraklasie.

Zgodnie z przypuszczeniami wtorkowa publikacja była tylko prowokacją ze strony Zlatana. Na zamieszczonym filmiku widać koszulkę Hammarby z nazwiskiem Ibrahimovicia. Jak się można było spodziewać, zaraz po udostępnieniu nagrania w sieci ruszyła lawina spekulacji na temat najbliższej przyszłości piłkarza.

Wiadomo już, że 38-latek nie będzie kontynuował zawodniczej kariery w Szwecji. Z końcem tego roku wygasa jego kontrakt z Los Angeles Galaxy. Zlatan zdążył pożegnać się już z kibicami i zapowiedział zmianę pracodawcy. Spekuluje się, że niebawem zwiąże się z Milanem, w którym występował już w latach 2010-12. 

Reklama

Żart związany z Hammarby miał jednak swój prawdziwy zalążek. W środę ukazało się oświadczenie, z którego wynika, że Ibrahimović został współwłaścicielem klubu. Wedle nieoficjalnych informacji nabył 25 procent jego udziałów.

- Chcę pomóc Hammarby stać się najlepszym klubem piłkarskim w Skandynawii - zadeklarował Zlatan.

W ostatnim sezonie zespół zajął w ekstraklasie Szwecji trzecie miejsce za Djurgardenem Sztokholm i Malmoe FF.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje