Reklama

Reklama

Ibrahimović wybrał się na ryby i złowił ogromnego szczupaka

Zamiłowanie Zlatana Ibrahimovicia do wędkowania jest powszechnie znane. Tym razem słynny szwedzki piłkarz złowił ogromnego szczupaka, który mógł ważyć nawet 25 kg. Zaraz po sfotografowaniu ryba ponownie znalazła się w jeziorze Melar, połączonym z Bałtykiem.

Wolny czas napastnik Milanu spędza w ojczyźnie. Niedawno miejscowe portale informowały, że wziął udział w zajęciach zespołu Hammarby IF, którego od niedawna jest współwłaścicielem. W Szwecji obowiązują łagodniejsze środki ostrożności związane z koronawirusem, dlatego drużyny sportowe mogą trenować.

W oczekiwaniu na wznowienie rozgrywek Serie A Ibrahimović wybrał się także na połów ryb. Największy szczupak ważył - według niektórych mediów - aż 25 kg, a zdjęcie piłkarza z tym okazem wkrótce pojawiło się w internecie. "Co za dzień!" - napisał na Instagramie 38-letni Szwed. Chwilę później ryba wróciła do wody.

Reklama

Były reprezentant Szwecji, uczestnik kilku turniejów rangi mistrzostw świata i Europy, w karierze występował w Malmoe FF, Ajaksie Amsterdam, Juventusie Turyn, Interze Mediolan, Barcelonie, Milanie, Paris Saint-Germain, Manchesterze United i Los Angeles Galaxy. Od trzech miesięcy ponownie jest zawodnikiem AC Milan.

giel/ pp/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy