Reklama

Reklama

Ibrahimović tajną bronią

- Zlatan Ibrahimović jest w znakomitej formie i może być naszą tajną bronią w meczu derbowym z Milanem - powiedział piłkarz Interu Javier Zanetti.

35-letni Argentyńczyk porównał swojego kolegę klubowego do pomocnika Milanu, Brazylijczyka Kaki. Tacy piłkarze w pojedynkę są w stanie wygrać mecz - stwierdził.

Zanetti dodał, że z niecierpliwością czeka na niedzielne derby Mediolanu. - To mecz, którym żyje każdy piłkarz. Gra w derbach, gdy stadion wypchany jest kibicami po brzegi, to niezwykła rzecz - powiedział.

Argentyńczyk wypowiedział się także na temat słabej formy Milanu z początku sezonu. - Myślę, że w derbach aktualna forma nie ma znaczenia. To specyficzne mecze, w których może paść każdy rezultat. Właśnie dlatego będziemy musieli być wyjątkowo skoncentrowani - przestrzegł Zanetti, który w tym tygodniu rozegrał swój sześćsetny mecz w barwach Interu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama