Reklama

Reklama

Hulk po raz czwarty zostanie ojcem. Dziecko urodzi... siostrzenica byłej żony

Hulk, były napastnik reprezentacji Brazylii, ogłosił w mediach społecznościowych, że po raz czwarty zostanie ojcem. Dla wielu kibiców szokujący wydaje się fakt, że matką jego kolejnego dziecka zostanie kobieta, dla której przez 12 lat był... wujkiem.

Givanildo Vieira de Souza, bardziej znany jako Hulk, ma już troje dzieci - dwóch synów i córkę. Ich matką jest Iran Angelo, z którą piłkarz pozostawał w związku małżeńskim przez 12 lat. 

W tym czasie był wujkiem Camili, siostrzenicy swojej małżonki. Teraz 35-latek obwieścił, że to właśnie... Camila urodzi mu czwartego potomka.  

Hulk osobiście upublicznił swój romans

Para zaczęła się spotykać pod koniec 2019 roku, zaledwie pięć miesięcy po rozstaniu Hulka z małżonką. W marcu kolejnego roku zawodnik poślubił trzy lata młodszą od siebie kobietę. Wcześniej sam upublicznił swój romans. Skontaktował się również z rodzicami Camili, by o wszystkim poinformować. 

Reklama

Była żona Hulka nie ukrywała rozgoryczenia. - Była dla mnie córką. Dawałam jej wszystko, odkąd przyszła na świat. Miłość, przywiązanie, uwagę, szacunek. Tyle razy poświęcałam swoje marzenia po to, żeby jej się spełniły - mówiła o swojej siostrzenicy w rozmowie z "Recordem". 

"Dziś z sercem pełnym wdzięczności dla Boga spieszę podzielić się z wami nowiną, że po raz czwarty zostanę ojcem. Już czekamy na Ciebie i kochamy Cię bezwarunkowo. Obyś przyszedł na świat pełen zdrowia" - napisał na Instagramie główny bohater tej historii. 

W latach 2009-16 Hulk rozegrał 48 meczów w reprezentacji Brazylii (11 bramek). W styczniu tego roku podpisał dwuletni kontrakt z Atletico Mineiro. Wcześniej przez pięć lat reprezentował barwy chińskiego Shanghai SIPG. 

UKi

Liga brazylijska - wyniki, tabela, strzelcy, terminarz  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje