Reklama

Reklama

Huczne powitanie piłkarzy Corinthians w Sao Paulo

Tysiące tańczących i śpiewających kibiców we wtorek powitało piłkarzy Corinthians na dużym placu w Sao Paulo po ich drugim w historii triumfie w klubowych mistrzostwach świata. W uroczystości uczestniczył również burmistrz miasta Gilberto Kassab.

Zawodnicy jednej z najbardziej popularnych drużyn w Brazylii specjalnym autobusem zostali przewiezieni do centrum miasta, gdzie powitał ich burmistrz. Następnie gracze wsiedli na platformę ciężarówki i m.in. przy dźwiękach klubowego hymnu przejechali ulicami miasta w towarzystwie tysięcy kibiców ubranych w czarno-białe barwy.

- Poczuć emocje i ekscytację tych wszystkich ludzi jest bezcenne - powiedział na antenie telewizji "Globo" obrońca Fabio Santos.

W niedzielnym finale klubowych MŚ zespół Corinthians pokonał w Jokohamie Chelsea Londyn 1:0. Jedyną bramkę w tym meczu strzelił Peruwiańczyk Paulo Guerrero.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy