Reklama

Reklama

Hargreaves w Liverpoolu?

Działacze FC Liverpool są zainteresowani pozyskaniem pomocnika Bayernu Monachium Owena Hargreavesa. Wszystko wskazuje na to, że po zakończeniu sezonu Anglik opuści zespół mistrza Niemiec.

- Liverpool jest bardzo ciekawym klubem. Rafael Benitez stworzył mocny zespół, który będzie odnosił sukcesy - powiedział 24-letni piłkarz.

- O swojej przyszłości nie chcę mówić. Nadal jestem zawodnikiem Bayernu, a przed nami finał Pucharu Niemiec z Schalke 04 Gelsenkirchen - dodał Hargreaves.

Zainteresowani reprezentantem Anglii są także działacze Tottenhamu i Blackburn, ale zdaniem angielskich dziennikarzy największe szanse na pozyskanie Hargreavesa ma Liverpool.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama