Reklama

Reklama

Hamsik odzyskał skradziony zegarek

Dzięki pomocy kibiców słowacki piłkarz Napoli 21-letni Marek Hamsik odzyskał skradziony drogocenny zegarek - poinformowały we wtorek włoskie media.

Hamsik został okradziony kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia. Oprócz zegarka, stracił m.in. gotówkę i klucze do domu.

Niedługo po tym zdarzeniu prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis obiecał zawodnikowi, że sprezentuje mu taki sam czasomierz. Tymczasem wyprzedzili go fani klubu.

- Zegarek czekał na mnie na posterunku policji w Neapolu - powiedział Hamsik.

To nie pierwszy przypadek w Neapolu, kiedy fani pomagają piłkarzom w trudnych momentach. Kilka miesięcy temu 20-letni napastnik Napoli Andrea Russotto stracił w wyniku kradzieży samochód, jednak odzyskał go po zaledwie paru godzinach.

Reklama

Hamsik obecnie przebywa na Słowacji. Razem z nim przyjechał kolega klubowy Urugwajczyk Walter Gargano, który związany jest z siostrą Marka, Michaelą Hamsik. - Kupiłem już pierścionek zaręczynowy, ale daty ślubu jeszcze nie wyznaczyliśmy - stwierdził Gargano.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy