Reklama

Reklama

Gwiazdor Barcelony klubowym kolegą Milika? Możliwy powrót do Ligue 1

Holender Memphis Depay znalazł się na celowniku jednej z najważniejszych drużyn Ligue 1, czyli klubu Arkadiusza Milika.

 Kataloński "Sport", a także francuskie media donoszą, że Olympique Marsylia, klub Arkadiusza Milika, chce wzmocnić siłę ofensywną drużyny. I w związku z tym zamierza sięgnąć po jednego z gwiazdorów Barcelony, Memphisa Depaya.

Reklama

O tym, że Holender może opuścić Camp Nou mówi się już od pewnego czasu. 28-latek nie do końca spełniał oczekiwania kibiców w ostatnim sezonie i ponoć - jeżeli tylko wpłynie za niego satysfakcjonująca klub oferta - działacze powinni zgodzić się na jego odejście. Jak pisze "Sport", Xavi Hernandez jest wprawdzie dość zadowolony z pracy wykonywanej przez Depaya, ale zostawia jego przyszłość w rękach klubowych działaczy.

Ewentualne przenosiny Depaya to problem dla Arkadiusza Milika?

Ewentualny ruch transferowy na linii Barcelona - Marsylia pośrednio mógłby też dotyczyć aż dwóch reprezentantów Polski. W końcu cały czas z "Dumą Katalonii" łączony jest Robert Lewandowski. Natomiast zawodnikiem klubu z Marsylii jest Arkadiusz Milik. Ewentualne przyjście Depaya dla tego drugiego stanowiłoby pewien problem, bo zwiększyłaby się znacząco konkurencja w ofensywie.

Fakt, że marsylski klub chciałby sięgnąć po Holendra nie dziwi o tyle, że Depay grał już w Ligue 1, w Olympique Lyon - przed przenosinami do Barcelony. 

Czytaj także:Sergio Busquets opuści Barcelonę?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL