Reklama

Reklama

Grzybowski nie zagra w Wiśle

Wyjaśniła się definitywnie kwestia gry w Wisle Kraków napastnika Zagłębia Lubin, Zbigniewa Grzybowskiego. Piłkarz postanowił zostać w Lubinie.

Jeszcze w Wigilię obie strony doszły do porozumienia w sprawie tego transferu, a Grzybowski miał się pojawić w Krakowie w pierwszym tygodniu nowego roku.

Reklama

Kwestią sporną był m. in. czas, który Grzybowski zmuszony byłby, podpisując kontrakt, spędzić w Krakowie. Nie bez znaczenia była również kwestia konieczności walki o miejsce w składzie między Żurawskim, Cantoro czy Frankowskim. Grzybowski zdawał sobie sprawę, że nie będzie to łatwe, więc uznał, że lepiej będzie jeśli zostanie w Zagłębiu. Podjął taką decyzję w ostatnich dniach.

- Musimy jeszcze trochę poczekać, by do końca wyjaśnić tę sprawę. Nie mogę więc w tym momencie sugerować, że Grzybowski okazał się nielojalny wobec nas - wyjaśnił rzecznik prasowy Wisły, Andrzej Skowroński.

Godzinę później z całą pewnością wiadomym stało się, że jednak Grzybowski nie jest lojalny wobec Wisły i nie przyjedzie do Krakowa. - Piłkarz poinformował nas, że nie będzie grał w Wiśle. Sprawa jest więc zamknięta i nie chciałbym już komentować zachowania piłkarza - dodał rzecznik Skowroński.

Dowiedz się więcej na temat: Wisła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje