Reklama

Reklama

Gracz Realu Madryt w obronie Novaka Djokovicia

Piłkarz Realu Madryt Luka Jović odniósł się do burzy wokół Novaka Djokovicia. Zamieścił w mediach społecznościowych grafiki dotyczące serbskiego tenisisty.


Hiszpański dziennik "As" zwrócił uwagę, że napastnik Realu Madryt Luka Jović mocno wsparł swojego rodaka, Novaka Djokovicia, w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że serbski tenisista został zmuszony do opuszczenia Australii, po tym jak zostało orzeczone, że jednak nie spełnia wymogów formalnych, by przebywać na terenie kraju.

Novak Djoković. Piłkarze z Bałkanów w obronie tenisisty

24-letni piłkarz "Królewskich" na swoim profilu na Instagramie dodał znamienną, acz kontrowersyjną grafikę. Jak wylicza "As", na ilustracji po jednej stronie siatki znajdują się postacie symbolizujące australijskie władze, ludzie trzymający transparenty przeciwko Djokoviciowi, wyobrażenie koronawirusa itd., a z drugiej strony siatki znajduje się sam serbski tenisista, próbujący podjąć "wymianę piłek" z tymi siłami.

Reklama

Dodatkowo, na Instagramie Jovicia znalazły się wyliczenia przedstawiające ważne gesty Djokovicia jako filantropa, czyli m.in. datki na szpitale we Włoszech czy w Serbii, na rzecz walki z COVID-19 czy kwoty, które wydał na walkę z pożarami pustoszącymi swego czasu Australię. 

Od dłuższego czasu stronę serbskiego tenisisty trzyma też chorwacki piłkarz Dejan Lovren, który zamieścił na Twitterze tę samą grafikę, co Jović na swoim Instagramie. Wcześniej były obrońca Liverpoolu również publikował wpisy sugerujące wsparcie dla Djokovicia. 

Czytaj także: Prezydent Serbii komentuje sytuację Djokovicia

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy