Reklama

Reklama

Gołoś w Wiśle

Wisła Kraków podpisała z pomocnikiem Konradem Gołosiem pięcioletni kontrakt i piłkarz od przyszłego sezonu zasili kadrę mistrzów Polski.

Wisła Kraków podpisała z pomocnikiem Konradem Gołosiem pięcioletni kontrakt i piłkarz od przyszłego sezonu zasili kadrę mistrzów Polski.

Nie wiadomo tylko, kto dostanie pieniądze za ten transfer czy klub, czy firma Edbud, były sponsor "Czarnych Koszul".

Transfer 22-letniego zawodnika zaakceptował Bogusław Cupiał, właściciel Wisła Kraków SSA. "Biała Gwiazda" doszła do poruzmienia z właścicielem Polonii Janem Ranieckim i zamierza przelać pieniądze na konto klubu. Tymczasem zdaniem Edwarda Gierwiałły, prezesa spółki dewelopersko-budowalnej Edbud, to ona dysponuje kartą zawodniczą Gołosia. "Pozyskaliśmy ją, gdy był piłkarzem Radomiaka i to my zapłaciliśmy za jego transfer do Polonii, traktując to jako inwestycję. Dopóki współpracowaliśmy z Polonią, pieniądze ze sprzedaży zawodnika miały zasilić klub, jednak w ubiegłym roku wypowiedzieliśmy umowę i teraz cała kwota transferowa nam się należy. Nikt z nami nie konsultował sprzedaży Gołosia. Jeśli więc nie otrzymamy z Polonii pieniędzy za tego piłkarza, będziemy zmuszeni dochodzić praw na drodze prawnej" - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" Gierwiałło.

Reklama

Raniecki spiera się z Edbudem z tytułu wypowiedzianej umowy o wartości 2 mln złotych i niewykluczone, że w ramach rozliczeń będzie dążył do przejęcia praw do Gołosia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy