Reklama

Reklama

Goliński: Cele zrealizowaliśmy

"Wiedzieliśmy, że już od kilku meczów Lech gra dobrze gra i dzisiaj to pokazał. Było ciężko. W pierwszej połowie mieliśmy kilka sytuacji, których nie wykorzystaliśmy, ale cieszymy się z tej jednej Andreja Porazika, która dała nam trzy punkty i wicemistrzostwo" - wyznał po meczu z Lechem Michał Goliński.

"Cele postawione przed sezonem zrealizowaliśmy, teraz czekamy na batalię z Legią w Pucharze Polski" - dodał "Golina".

Rozgoryczenia nie krył natomiast Zbigniew Zakrzewski: "Bardzo żałujemy porażki, bo mieliśmy kilka dogodnych sytuacji. Walczyliśmy bardzo ambitnie i chcieliśmy wywieść stąd chociażby remis. Postaramy się zagrać jak najlepszy mecz z Wisłą w Poznaniu i zdobyć trzy punkty w Poznaniu" - zapewnia napastnik "Kolejorza".

Maciek Borowski, Grodzisk

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy