Gol Mierzejewskiego w wygranym meczu z Gaziantepsporem

Trabzonspor pokonał Gaziantepspor 4-1 w meczu 20. kolejki tureckiej Super Lig. Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Adrian Mierzejewski. Zwycięstwo pozwoliło jego zespołowi odskoczyć od strefy spadkowej.

Turecka Super Lig - zobacz wyniki, strzelców, składy, terminarz i tabelę

Adrian Mierzejewski dał prowadzenie Trabzonsporowi w 20. minucie. Tuż po przerwie na 2-0 podwyższył Alanzinho, a pięć minut później było 3-0 po trafieniu Gustavo Colmana. Honorowego gola dla Gaziantepsporu strzelił tuż przed końcem meczu Dorge Kouemaha, ale gospodarze zdążyli jeszcze odpowiedzieć trafieniem Halila Altintopa.

Reprezentant Polski, który znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na mecz z Irlandią 6 lutego, opuścił boisko w 78. minucie.

W zespole gości do 55. minuty grał Darvydas Sernas, który jeszcze w poprzedniej rundzie był piłkarzem Zagłębia Lubin.

Trabzonspor - Gaziantepspor 4-1 (1-0)

Zobacz raport meczowy

Dowiedz się więcej na temat: Trabzonspor | Adrian Mierzejewski | Darvydas Szernas | Super Lig