Reklama

Reklama

Gol dla zwolnionego trenera

Roman Pawliuczenko zadedykował swojego debiutanckiego gola w barwach Tottenhamu w Premier League zwolnionemu trenerowi, Juande Ramosowi.

Rosyjski napastnik, który przyszedł na White Hart Lane latem tego roku za prawie 14 milionów funtów, strzelił pierwszą bramkę w wygranym 2:0 meczu z Boltonem, kilka godzin po odejściu Hiszpana z klubu i zastąpieniu go przez Harry'ego Redknappa.

- Przez cały czas martwiliśmy się o to, czemu pod wodzą Ramosa idzie nam tak ciężko, a w ośmiu meczach zdołaliśmy zdobyć zaledwie dwa punkty - stwierdził Pawliuczenko. - Oczywiście pojawiały się plotki, że może stracić pracę, więc jego dymisja nie była dla nas aż tak wielkim zaskoczeniem. Chcę jednak zadedykować mu swoją zdobytą bramkę, miło było z nim pracować. Cieszę się, że udało mi się szybko strzelić gola Boltonowi, bowiem spowodowało to znaczne ożywienie w naszych szeregach i możemy patrzeć w przyszłość z optymizmem - dodał.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy