Reklama

Reklama

Gikiewicz wypożyczony do drugoligowca z Olsztyna

22-letni bramkarz Jagiellonii Białystok Rafał Gikiewicz, przed miesiącem odsunięty od pierwszego zespołu, został w poniedziałek wypożyczony na rok do drugoligowego OKS 1945 Olsztyn - podał białostocki klub na swojej stronie internetowej.

Gikiewicz przesunięty został do zespołu Młodej Ekstraklasy po pierwszym meczu w Lidze Europejskiej z Arisem Saloniki, a powodem było niewłaściwe zachowanie młodego bramkarza na ławce rezerwowych w czasie tego spotkania.

Reklama

Gikiewicz przed sezonem bardzo liczył na miejsce w pierwszej jedenastce Jagiellonii, ale przegrał rywalizację z Grzegorzem Sandomierskim, który po dobrych notach za występy ligowe i pucharowe został powołany na rozpoczęte w poniedziałek zgrupowanie pierwszej reprezentacji kraju przed meczami z Australią i Ukrainą.

Olsztyn to rodzinne miasto Rafała Gikiewicza, który jest wychowankiem tamtejszej Warmii. Do Jagiellonii trafił w sezonie 2007-2008 z Wigier Suwałki. W ubiegłym sezonie świetnie spisywał się w rozgrywkach o Puchar Polski, przyczyniając się do zdobycia przez Jagiellonię tego trofeum.

Dowiedz się więcej na temat: Olsztyn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje