Reklama

Reklama

Gigantyczny skandal. Piłkarze zostaną wyrzuceni ze zgrupowania kadry?

Skandal na Copa America z piłkarzami Chile w roli głównej! Jak donosi prasa, kilku z nich zaprosiło do hotelu panie do towarzystwa, łamiąc tym samym protokół związany z panującą pandemią koronawirusa.

Tegoroczne Copa America przebiega pod znakiem problemów pandemicznych. Początkowo turniej miał zostać zorganizowany w Kolumbii i Argentynie, lecz ostatecznie najlepsi piłkarze Ameryki Południowej mierzą się z Brazylii (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ - kliknij).

To właśnie w "Kraju Kawy", w jednym z hoteli w miejscowości Cuiaba, stacjonuje reprezentacja Chile. Powinna być ona zamknięta w tzw. "bańce", lecz kilku piłkarzy postanowiło złamać obowiązujący regulamin, organizując imprezę, na której miały pojawić się panie do towarzystwa.

Reklama

Jak radzi sobie Chile na Copa America? Sprawdź tabelę - kliknij TUTAJ!

Skandal w reprezentacji Chile na Copa America

Nie mamy oficjalnego potwierdzenia tej informacji. Hiszpańska "Marca" wymienia jednak nazwiska zamieszanych w skandal zawodników. Są to: Jean Meneses, Arturo Vidal, Gary Medel, Pablo Galdames, Pablo Aranguiz oraz Eduardo Vargas.

Selekcjoner Martin Lasarte ma zamiar poważnie ukarać swoich podopiecznych, którzy mogą zostać nawet wyrzuceni ze zgrupowania kadry. Mówi się także o tym, że sam trener poważnie myśli o złożeniu dymisji.

Vidal i Medel zostali już wcześniej ukarani za zaproszenie na zgrupowanie fryzjera. Każdy z nich musi zapłacić z tego tytułu 30 tysięcy euro. 

Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00 - Sprawdź!

Gdziekolwiek jesteś, słuchaj meczu na żywo! - Relacja live tylko u nas!

TB

Dowiedz się więcej na temat: Copa America | reprezentacja Chile | Arturo Vidal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje