Reklama

Reklama

Gianni De Biasi już nie jest trenerem reprezentacji Albanii

Gianni De Biasi zdecydował się złożyć dymisję ze skutkiem natychmiastowym ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Albanii.

Zobacz, jak Albania radzi sobie w grupie G el. MŚ

Gianni De Biasi wcześniej zapowiedział odejście z posady po zakończeniu eliminacji piłkarskich mistrzostw świata 2018, ale w środę zmienił zdanie.

- To dla dobra zespołu - tłumaczył 61-letni Włoch.

De Biasi prowadził tę reprezentację od 2011 roku. W 2015 wywalczył pierwszy w historii kraju awans na dużą imprezę - mistrzostwa Europy we Francji.

Reklama

- Długo myślałem nad tą decyzją. Podjąłem ją z myślą o rozwoju tej drużyny - powiedział na konferencji prasowej.

De Biasi w 2015 roku otrzymał albańskie obywatelstwo.

Albania zajmuje trzecie miejsce w grupie G eliminacji przyszłorocznego mundialu w Rosji. Ma dziewięć punktów i traci siedem do prowadzących w tabeli Hiszpanii i Włoch.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy