Reklama

Reklama

Gerrard zostaje na Anfield Road!

Steven Gerrard zmienił zdanie! Jak poinformował dyrektor wykonawczy FC Liverpool Rick Perry kapitan "The Reds" postanowił zostać na Anfield Road.

- Steven zdecydował się zostać z nami ponieważ Liverpool znaczy dla niego bardzo wiele - stwierdził Perry.

- Ostatnie kilka dni były dla nas wszystkich bardzo trudne, ale obecnie kapitan naszego zespołu na pewno nie powie, że chce odejść - dodał dyrektor wykonawczy Liverpoolu.

W dzień po tym, jak Liverpool odrzucił ofertę londyńskiego Chelsea, który oferował za zawodnika 32 mln funtów, Gerrard oficjalnie ogłosił, że chce odejść z zespołu. We wtorek 5 lipca piłkarz spotkał się z kierownictwem Liverpoolu, strony doszły do porozumienia, jednak na razie nie podały warunków finansowych, jakie Gerrard zaakceptował.

Reklama

Zarabiający w Liverpoolu 80 tysięcy funtów tygodniowo piłkarz chciał podniesienia swojej gaży do 100 tysięcy. To właśnie impas w negocjacjach finansowych sprawił, że Gerrard podjął decyzję o odejściu z klubu.

- Przekonałem Stevena do pozostania w naszym klubie nie tylko dzięki argumentom finansowym - stwierdził Perry.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy