Reklama

Reklama

Gattuso: Marzy mi się Boca Juniors

Pomocnik reprezentacji Włoch i AC Milan, Gennaro Gattuso zaskoczył dziennikarzy wyznając, że jego marzeniem jest gra w barwach argentyńskiego Boca Juniors.

Znany ze swojej waleczności czołowy piłkarz drugiej linii triumfatorów tegorocznej LM powiedział o tym przy pytaniu dotyczącym grudniowego spotkania o Puchar Interkontynentalny, w którym, w Tokio, Milan zmierzy się ze zwycięzcą tegorocznego Copa Libertadores. Trofeum to wywalczyli właśnie piłkarze Boca Juniors Buenos Aires.

- Oczywiście chcę pokonać z Milanem zespół Boca, ale nie ukrywam, że to jest drużyna, z którą myślami jestem zaraz po Milanie. Moim marzeniem jest zagrać któregoś dnia w barwach Boca Juniors. - zaskoczył wszystkich Gattuso.

Reklama

- Kiedy oglądam transmisję z meczów w Argentynie, zawsze wyobrażam sobie siebie grającego na słynnym stadionie La Bombonera i czuję się podekscytowany. Bombonera jest fantastyczna i na żadnym obiekcie na świecie nie widziałem takiej pasji wśród fanów zespołu. Boca jest dla Argentyny tym, czym Milan jest dla Włoch i jeśli trafi mi się szansa transferu do Argentyny, na pewno jej nie odrzucę. - wyjaśnił Gattuso, który związany jest kontraktem z Milanem do 2008 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje