Reklama

Reklama

Gattuso boi się Atalanty?

Atalanta Bergamo we Włoszech uchodzi za ligowego średniaka, choć obecnie ma tyle samo punktów na koncie co AC Milan. Czy piłkarz "Rossonerich" Gennaro Gattuso ma powody ku temu, by obawiać się starcia z Atalantą?

Milan do Bergamo uda się w najbliższą niedzielę. Gattuso przekonuje, że to nie będzie spacerek dla drużyny Carlo Ancelottiego. - Gram w Milanie od dziesięciu lat. Tylko raz udało nam się wysoko wygrać na wyjeździe z Atalantą (4:1). A poza tym w Bergamo zawsze mieliśmy problemy - powiedział Gattuso.

- Doskonale sobie zdajemy sprawę z tego, że czeka nas mecz z silną drużyną, w dodatku w miejscu, w którym o zwycięstwo przyjezdnym zespołom jest bardzo trudno - dodał 30-letni defensor.

Gattuso znalazł też chwilę, aby wypowiedzieć się na temat przenosin do Mediolanu Davida Beckhama. - To sprawa Gallianiego (wiceprezydenta klubu) - powiedział doświadczony obrońca, ale po chwili dość dyplomatycznie dodał: - Należy się jednak cieszyć, że włodarze klubu sprowadzają nowych graczy, bo to oznacza, że chcą, by drużyna stawała się coraz silniejsza.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje