Reklama

Reklama

Franz apeluje: Zapełnijcie stadion! Budujmy kadrę razem!

- Apeluję do was, zapełnijcie stadion w Bydgoszczy, budujmy tę reprezentację wspólnie! Jestem przekonany, że z upływem czasu wszystko się ustabilizuje - zwrócił się do kibiców selekcjoner Polaków Franciszek Smuda przed jutrzejszym meczem z Kanadą.

"Franzowi" zależy bardzo na tym, aby atmosfera nie tylko w kadrze, ale i wokół niej była dobra, wręcz rodzinna. Gdy dzięki olbrzymiemu poparciu kibiców i mediów został wybrany selekcjonerem, podziękował wszystkim za wsparcie. Teraz, na antenie Polsatu Sport, zwrócił się z dramatycznym apelem do kibiców:

- Chciałem zaapelować do was, żebyście zapełnili stadion w Bydgoszczy. Bądźmy razem i wspólnie zbudujmy silną reprezentację na Euro 2012. Czasu nie zostało wiele, więc to nie pora na strajkowanie i bojkotowanie. Jestem przekonany, że z upływem czasu ustabilizuje się sytuacja również w PZPN-ie - powiedział "Franz".

Reklama

Tymczasem bilety na towarzyskie spotkanie z Kanadą nie sprzedawały się rewelacyjnie, ale też nie tragicznie. Do poniedziałku z 18 tysięcy wejściówek sprzedano pięć tysięcy. Jak na mecz bez wielkiej stawki, rozgrywany w listopadowej aurze, nie jest to wynik tragiczny. Zatem jest już pewne, że na stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka przyjdzie więcej kibiców niż ich było na październikowym meczu eliminacji MŚ 2010 ze Słowacją, jaki rozegrano na Stadionie Śląskim w Chorzowie (frekwencja wynosiła wówczas ok. 4,5 tys. widzów).

Zobacz także:

PZPN: Na Polonię przyszłoby 100 osób!

Franz się nie patyczkuje! Ze składu wyleciało sześciu!

Jeleń nie trenował. Czy zagra z Kanadą?

Kosowski: Straszny pesymizm wokół kadry

Smuda zmienił sporo, ale musi być stanowczy wobec PZPN-u!

Kadra Smudy trenuje przed Kanadą

Franz: Już wiem jak zbuduję kadrę na Puchar Króla!

Na kartoflisku od "Orłów" lepsza Rumunia

Obraniak: Mam duże kłopoty z trenrem

Błaszczykowski: Zamiast kibicować, urządzali "szopki"

Dowiedz się więcej na temat: stadiony | Franciszek Smuda | PZPN | reprezentacja | sport

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje