Reklama

Reklama

Frankowski: Liga będzie ciekawsza

- Nie wygraliśmy, dzięki temu liga będzie ciekawsza - powiedział Tomasz Frankowski po sobotnim meczu z Odrą. To właśnie gol krakowskiego napastnika w doliczonym czasie gry uratował jeden punkt dla Wisły w Wodzisławiu (1:1).

- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu to była rozgrzewka - wyjaśnił popularny "Franek". - Wydawało się, że rywali już "pękli" w drugiej, że ich rozniesiemy, a tymczasem straciliśmy gola.

Piłkarz miał też małe pretensje do arbitra. Szkoda, że sędzia nie podyktował karnego za faul na mnie, ale nie ma co narzekać - dodał. - Klasowa drużyna nie musi się posiłkować karnymi, by wygrać.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy