Reklama

Reklama

Francja - Hiszpania 1-0 w meczu towarzyskim

Francja pokonała Hiszpanię 1-0 w meczu towarzyskim rozegranym na Stade de France. Zwycięskiego gola zdobył Loic Remy. Wcześniej sędzia podjął błędną decyzję i nie uznał Francuzom prawidłowo strzelonego gola przez Karima Benzemę.

Pierwsza połowa wyrównana. O ile na początku groźniej atakowali gospodarze, o tyle w końcówce pierwszej części bliżej objęcia prowadzenia byli Hiszpanie.

Reklama

Tuż po przerwie fani "Trójkolorowych" cieszyli się gola Karima Benzemy, ale krótko, bo sędzia, nie wiedzieć czemu, odgwizdał spalonego.

Francuzi starali się nadal atakować i Hiszpanie mieli spore problemy. Stopniowo jednak zaczęli przejmować inicjatywę, choć nic z tego nie wynikało.

W 73. minucie Francja objęła prowadzenie po kapitalnej akcji. Benzema dograł w pole karne, piłkę trącił Moussa Sissoko, dzięki czemu Mathieu Valbuena miał przed sobą już tylko bramkarza. O spalonym nie było mowy i gdy wydawało się, że Valbuena wpakuje piłkę do siatki, niespodziewanie odegrał ją jeszcze do tyłu, a Loic Remy strzelił w "okienko".

Francja - Hiszpania 1-0 (0-0)

Bramka: 1-0 Loic Remy (73.).

Zobacz raport meczowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama