Reklama

Reklama

Franciszek Smuda: Perquis zadebiutuje z Niemcami

W meczu z Niemcami, który odbędzie się we wtorek na PGE Arenie Gdańsk, w piłkarskiej reprezentacji Polski zadebiutuje Damien Perquis. "To przesądzone. Damien zagra w tym spotkaniu" - zapewnił po poniedziałkowym treningu selekcjoner kadry Franciszek Smuda.

Smuda nie obawia się, że debiutant Perquis może sobie nie poradzić w tak prestiżowym meczu. "A kiedy mam go wystawić i sprawdzić jak nie w takim spotkaniu? Na treningu? Damien jest z nami po to, by grać" - stwierdził 63-letni szkoleniowiec.

Trener "Biało-czerwonych" nie chciał jednak podać pełnego składu na to spotkanie. "Ogłoszę go we wtorek. W poniedziałek mamy jeszcze rozruch, zatem jacyś piłkarze mogą zgłosić niedyspozycję" - wyjaśnił.

W trakcie podzielił kadrę na dwa zespoły i zarządził gierkę. W jednej ekipie zagrali ci, którzy są bliżej podstawowej jedenastki: Wojciech Szczęsny, Marcin Wasilewski, Arkadiusz Głowacki, Perquis i Jakub Wawrzyniak, Jakub Błaszczykowski, Sławomir Peszko, Dariusz Dudka, Rafał Murawski i Ludovic Obraniak oraz Robert Lewandowski. W trakcie gry Paweł Brożek zastąpił Peszkę.

Reklama

W poniedziałek Polacy mają w planach jeden trening - po południu zapoznają się z murawą PGE Arena. Obiekt, który powstał z myślą o przyszłorocznych mistrzostwach Europy, po raz pierwszy będzie gościł mecz międzypaństwowy. Początek spotkania we wtorek o godz. 20.45.

INTERIA.PL zaprasza na relację na żywo z meczu Polska - Niemcy - początek we wtorek o 20.45

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy