Reklama

Reklama

FK Tambow - Lokomotiw Moskwa. Wielkie emocje i popis reprezentantów Polski

Lokomotiw Moskwa nie dał szans niżej notowanemu rywalowi i wygrał z FK Tambow 5-2. W starciu z bardzo dobrej strony pokazali się polscy zawodnicy. Grzegorz Krychowiak zdobył dwie bramki, natomiast jednego gola zaliczył także Maciej Rybus.

Jako pierwszy do bramki trafił bardzo skuteczny w ostatnim czasie Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski zachował się w polu karnym niczym rasowy napastnik i pewnie wykończył podanie z bocznej strefy boiska. Gospodarze nie dali się zepchnąć do defensywy i błyskawicznie odpowiedzieli po golu Azera Alieva. Druga część gry rozpoczęła się o wiele lepiej dla Lokomotiwu, a do siatki trafił Fiodor Smołow.

Goście po chwili ponownie cieszyli się z kolejnego gola. Krychowiak otrzymał podanie z głębi boiska i wpadł w pole karne. Pomocnik popisał technicznym strzałem, a pędząca piłka zatrzepotała się w siatce. 

FK Tambow - Lokomotiw Moskwa. Krychowiak z efektownym golem

Reklama

Obie ekipy nie odpuszczały kolejnych ataków i pomiędzy 74. a 78. minutą padły dwie bramki. Dla Lokomotiwu trafił Murilo, a po chwili zdobytego gola celebrował Denis Kaykow. 

Tuż przed zakończeniem spotkania z bardzo dobrej strony popisał się inny polski zawodnik. Pierwszą bramkę w tym sezonie zdobył Maciej Rybus. 

27. kolejka Rosja - Premier League
2021-04-24 18:00 | Stadion: Mordovia Arena | Widzów: 4921 | Arbiter: Pavel Shadykhanov
FK Tambov
Lokomotiw Moskwa
2
5
DO PRZERWY  1-1
A. Aliev 45' 
D. Kaykov 78' 
G. Krychowiak 40',60' 
F. Smolov 47' 
Murilo 74' 
M. Rybus 79' 

PA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama