Reklama

Reklama

FK Rostów postawił na cenioną prawniczkę. Darina Nikitina będzie zastępcą dyrektora generalnego

Działacze FK Rostów uznali, że warto mieć w zarządzie renomowanego prawnika. W piątek poinformowali, że zastępcą dyrektora generalnego będzie Darina Nikitina.

W FK Rostów uznano, że warto mieć kogoś, kto doskonale orientuje się w kruczkach prawnych. W związku z tym zdecydowano się zatrudnić Nikitinę. Jej zadaniem będzie ochrona interesów klubów i wspieranie go w sprawach z zakresu prawa sportowego.

"Bardzo cieszę się, że tutaj jestem. To moim zdaniem najbardziej interesujący projekt w rosyjskim futbolu. (...) Najbardziej oddani kibice i najsympatyczniejsi ludzie żyją w Rostowie nad Donem. Dziękuję za gorące powitanie" - napisała na Instagramie.

Rosjanka może się pochwalić bogatym doświadczeniem. Zanim została zatrudniona w FK Rostów, kierowała działem prawnym w jednej z firm specjalizującej się w sprawach związanych ze sportem. Reprezentowała interesy wielu klubów i sportowców w FIFA czy przed Trybunałem Arbitrażowym ds. Sportu w Lozannie. Na co dzień wykłada prawo sportowe na kilku uczelniach, jest także autorką wielu publikacji naukowych.

Reklama

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

MC, Polsat Sport

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL